Şuan sitemizde 4 salonda toplam 53 kişi bulunmaktadır.
normal okey

Sizler için özenle hazırladığımız sitemizde gerçek oyuncularla online olarak batak oynayarak oyunun tadını en zirvede yaşayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitemize üye olup aramıza katılmak. 

Günümüzde teknolojinin de bir hayli gelişmesiyle birlikte günlük hayatta sıklıkla oynadığımız oyunlar internet ortamında da oynanabilir hale geldi.  Batak Oyunu, internet ortamında oynayabileceğiniz, oldukça eğlenceli bir kart oyunudur. Sitemizde bulunan Batak Oyna butonuna tıklayarak batak oyuncularının bir araya geldiği salonlarda batak oynamaya başlayabilirsiniz. 

batak oyna

Batak Oyununun Sosyal Yönü 

Üniversite yıllarının vazgeçilmez oyunu batak, hiç şüphesiz arkadaşlarınızla kaliteli vakit geçirebileceğiniz sosyal yönü ağır basan bir oyundur. Batak oyunu, teknolojinin de gelişmesi ile birlikte mobil cihazlarımız aracılığıyla da oynayabileceğimiz bir oyun haline dönüştü. 

Bu dönüşüme bizde ayak uydurduk ve sizler için zamanın nasıl akıp gittiğini anlamadığınız bir site oluşturduk. Sitemizde bulunan sohbet odaları vasıtası ile arkadaşlarınızla birlikte oyun oynayabilir, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. 

En Popüler Batak Oynama Sitesi

Ülkemizin popüler kart oyunlarından olan batak oyunu, pek çok sitede oynanabilmektedir. Bizim sitemizi diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerinden bir tanesi ise oynanış kolaylığıdır. İster misafir oyuncu olarak istersenizde üye olarak rahatlıkla batak oynayabilirsiniz.

Sitemizin mükemmel grafikleri ve ara yüzü ile oyun deneyiminizi zirveye taşır. Oyundayken arka planda radyo dinleyebilir, sohbet odalarına katılabilirsiniz. Sitemizin bu tip pek çok artısı bulunmaktadır. Tek yapmanız gereken sitemize üye olup aramıza katılmak. 

Üye olup aramızda katıldıkdan sonra, Batak oyunu haricinde isterseniz yüzlerce kişiyle online okey oyunu oynayabilirsiniz.

Batak Oyunu Nedir? 

Batak Oyunu, 52 kartlık iskambil destesiyle oynanan bir kart kağıt oyunudur. Genellikle 4 kişiyle oynanır. Oyunun bir çok çeşidi bulunmaktadır. İhaleli Batak Oyunu, ihalesiz batak oyunu, tekli oyun, çiftli oyun gibi. Oyundaki en temel amacınız, Başlangıçta elinize bakıp kaç el kazanabileceğinizi tahmin etmektir. 

Batak oyununda başarılı olabilmeniz için oyunu iyi analiz edip mantıklı tahmin yapabilmeli ve kartları takip edebilmelisiniz. Oyuna yeni başlayanlar ilk olarak iskambil kartlarını tanımalıdırlar. Sonrasında pratik yaparak kendinizi geliştirebilirsiniz. 

batak nasıl oynanır

Batak Nasıl Oynanır? 

Batak Oyunu, ilk olarak bir oyuncunun kartları karıştırarak dağıtması ile başlar. Bu yapılan karıştırma işlemine “Kartları karmak” denir. Sitemizde bulunan sistem ile kartları karma işlemini bilgisayar sorunsuz şekilde yapar. Karıştırılan kartlar her oyuncuya 13 adet düşecek şekilde dağıtılır. Saat yönünün tersine gelecek şekilde oyun ilerler. 

İhaleli Batak oyununda ihaleyi kazanan kişi en güçlü serisini “koz” olarak belirler ve yere bir kart atar. Sıradaki oyuncu, yerde bulunan karttan daha büyük ve aynı türden bir kart atmak zorundadır. Oyuncunun elinde yerde bulunan karttan büyük ve aynı türden kart yoksa koz atmak zorundadır. En büyük kartı atan o elin galibi olur. Oyun içerisinde ikişerli eşli şekilde Batak oynanılan durumlarda eşli batak oyna gerçekleşmiş olur. 

Batak Oyununun Kuralları 

• Kartlar dağıtılmadan önce mutlaka kesme işlemi yapılır. Bu işlem sitemizde en iyi şekilde, bilgisayar tarafından yapılmaktadır. 

• İhaleyi kazanan oyuncu söylediği sayı kadar el kazanamazsa veya 3 ve üzeri sayıda el kazanırsa batmış olur. 

• İhaleyi alan oyuncunun dışındaki oyuncular minimum 1 el kazanmak zorundadırlar. 

• Koz henüz çıkmamışken yere koz atılmaz. 

 Eşli ve İhaleli Batak Oyunu Nasıl Oynanır 

Eşli Batak Oyunu, klasik batak ile oynanış bakımından hemen hemen aynıdır. Eşli batak oyununda ek olarak “el açma” uygulanır. İhaleyi alan oyuncunun takım arkadaşı, herkesin görebileceği şekilde elini yere açar. İhaleyi alan oyuncu, arkadaşının kartlarına bakmadan kozu belirlemelidir. Eşli batak oyununda ihaleye girme sayısı en az 8’dir. 

Şimdi tıkla ve batak oyna!

https://www.batakk.com