Şuan sitemizde 4 salonda toplam 328 kişi bulunmaktadır.
normal okey

Geçmişten beri sıkça tercih edilen kart oyunlarından eşli batak rekabet, şans ve eğlencesiyle oyuncularını oldukça tatmin eden bir oyundur. Ancak her şeyde olduğu gibi batak da teknolojinin gelişmesi ile sanal ortama geçiş yapmıştır fakat sanal ortamda oynarken karşılıklı ortamın vermiş olduğu rahatlığı, keyfive sıcak arkadaşlık ortamını sağlamak hiç de kolay değildir.

İnsanlar iş,hayat, aile ve gelecek kaygısı gibi birçok sıkıntılı durum ile karşı karşıya gelmiştir ve bu durumlardan hep bir kaçış yolu aramışlardır. Bu yollar genellikle eğlenceli, rekabetli kısacası anı yaşayıp içinde bulunduğunuz durum ve konumu kısa süreliğine unutmamızı sağlayan şeylerdir. Bu saydığımız özelliklere baktığımızda hepsini içinde barındıran tek bir şey var, oyunlar!

Oyunlar eski dönemlerden beri sıkça tercih edilen bir etkinliktir günümüze göre oldukça değişiklik göstermiş olsa da hepsi aynı çatı altında toplanır. Ancak her oyun aynı zevki vermez her oyun anlık bir ruh hali değişimi yaşamanızı sağlamaz. Peki bu özellikleri ne sağlar? Tabi ki de Batak!

eşli batak oyunu

İşte burada batak severlerin imdadına https://www.batakk.com yetişiyor! Geniş alt yapısı ve ileri düzeyde teknolojisiyle her seviyeden oyuncu için gerçek oyun deneyimini yaşatan site tüm eşli batak severleri veya bilmeyip oynamak isteyenleri ağırlamak için bekliyor! Peki batakk.com’un özellikleri bunlar ile sınırlı mı? Tabi ki de hayır!

Eşli Batak veya İhaleli Batak Oyna

Batak oyunu dendi mi kendi sektöründe akla ilk gelen eşli batak oyunu her seviyeden oyuncu için keyifli ve sıcak bir dostluk ortamı oluşturarak en iyi batak oyun deneyiminin sağlanmasını amaçlıyor. Geniş ve ileri teknoloji kodlama sistemleriyle inşa edilen altyapısı ile sahip olduğu geniş oyuncu kitlelerine kesintisiz ve sınırsız bir oynanış sunan site, her geçen gün geliştirilmeye devam ediliyor. Ayrıca temelde batak oyun sitesi olmasına karşın geniş bir oyun kütüphanesi sunuyor bu kütüphanede; Klasik Okey , ihaleli Batak ve tavla gibi farklı oyun seçenekleri yer alıyor. Bu oyunlara erişebilmeniz için sadece siteye kayıt olmanız yeterli olurken, misafir kullanıcı olarak girebilmekte mümkün. Ayrıca Batakk.com’un mobil versiyonu da bulunmakta! Oyun zevkinizi dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde kesintisiz bir şekilde oynayabilirsiniz!

Neden Eşli Batak Oyunu Oynanır?

Neden Eşli Batak oyunu oynanır sorusuna cevap verecek olursak, çünkü Batakk.com bulunduğu sektörde sunmuş olduğu özellikler ve sağlamış olduğu imkanlar ile rakiplerinin bir değil on adım ilerisinde. Ayrıca düzenli olarak güncellenen ve oyuncuların düşünce ve isteklerini önemseyen bir ekibe sahip. Batak oyunu zevkinizi katlayarak arttırmanıza için gece gündüz demeden çalışanBatakk.com, sizden herhangi bir bilgi veya ücrette talep etmiyor. Ayrıca içerisinde buldurduğu sohbet bölümü ile sıcak ve keyifli bir arkadaş ortamına sahip olmanıza olanak sağlıyor. Sahip olduğu Özellikleri saymakla bitiremediğimiz Batakk.com’un bir diğer sağladığı imkan ise boş masalara robot oyuncu desteği! Yani hiçbir zaman bu eşli batak oyun zevkinden mahrum kalmayacaksınız! Son olarak bu saymış olduğumuz onlarca özelliğe baktığımız zaman bunları bulunduran başka bir platform bulunmamakta ve işte bu Batakk.com’u kendi sekmentindeki rakiplerinden öteye taşımakta. Sen de gerçek batak deneyimini yaşamak istiyorsan hemen Batakk.com’a kayıt ol ve oynamaya başla!